הלוואה מיידית

צרו קשר או חייגו 0775154001

  מחשבון הלוואות

  המאפיינים של הלוואה באישור מיידי

  אתם צריכים כסף עכשיו ופשוט נמאס לכם להיות תלויים בחסדי הבנק? יש לכם הוצאה גבוהה שלא היתה צפוייה , הוצאה שאתם לא רגילים להוציא בבת אחת, ולא הייתם ערוכים לכך, פשוט תתקשרו ותקבלו מענה אין צורך במילוי פרטים ובבזבוז זמן יקר , במקרה כזה מה שנדרש לכם זה הלוואה מיידית. הלוואה שכל תהליך הבקשה והאישור שלה מתבצע בהליך מזורז ובשיחת טלפון אחת, כנסו וקבלו הלוואה מיידית במזומן.

  הלוואה מיידית מה הופך אותה לכזאת?

  בפאסט קרדיט תקבלו הלוואה מיידית חוץ בנקאית בשיחת טלפון אחת ללא תהליכים מייגעים וללא כל צורך בתשלום לפני קבלתה! הלוואה מיידית לכל מטרה ללא ערבים, ללא בטחונות והכי חשוב תוך שעה! ישנן מספר אשרויות לפריסה, בד"כ הלוואה לתקופה קצרה ( שישה עד עשרים וארבע תשלומים ), אבל יכולה לפעמים להגיע גם לפריסה של 60 חודשים, ככל שהפריסה ארוכה יותר כך גם הריבית תהיה טובה יותר, אמצעי סילוק חובה! הלוואה מיידית יכולה גם להגיע לסכומים גבוהים כל עוד הלקוח מציג יכולת החזר והתנהלות בנקאית תקינה ,כמובן יש אפשרות לקבלה גם בסכומים קטנים, כל מקרה נבדק לגופו.

  הלוואה מיידית במזומן – ניתן להחזיר דרך הוראת קבע

  עד 100,000 ש"ח ללא כל צורך בערבים ובטחונות. כל ההלוואות מגופים מוכרים גופים שכמובן אושרו ע"י משרד האוצר, ההלוואות הם לכל מטרה, סגירת מינוס סילוק חובות, קנית רכב וסתם לצאת לטיול עם המשפחה.

  לאלו מטרות נועדה הלוואה מידית?

  הלוואה מיידית לכל מטרה נועדה לעובדי מדינה , שכירים , סטודנטים ובעלי עסקים, כולנו יכולים למצוא עצמנו במצב של צורך רגעי במזומנים, אתם בחריגה, המשכורת מתעכבת, תשלומי משכנתא גבוהים והאפשרות היחידה לגייס כסף במידית היא לקחת הלוואה – כסף מזומן לפתרון הבעיה, אפשר לקבל הלוואה מיידית במזומן ,בצ'ק או בהעברה בנקאית, לפי בקשת הלקוח.

  מהם הקריטריונים הנדרשים לקבלת הלוואה מיידית?

  מקור הכנסה קבוע מעבודה בלבד (לא מתאים למקבלי קצבאות ביטוח לאומי).
  שכירים – יש להציג 3 תלושי שכר אחרונים, עם רצף עבודה של שנה.
  עצמאים – יש להציג 3 דוחות מע"מ אחרונים.
  חשבון בנק תקין ומסודר ללא החזרים של צ'קים או הוראות קבע מהסיבה של "אין כיסוי מספיק" בשנתיים האחרונות. כמו כן, מסגרת אשראי של 5,000 ₪ לפחות. לא קיימים תיקים פתוחים בהוצאה לפועל כנגד מבקש ההלוואה. תושב ישראל בעל אזרחות ישראלית. (ת.ז. כחולה).

  מה הערך המוסף של חברת פאסט קרדיט ?

  אם לא תקבלו הלוואה מיידית אצלנו לא תקבלו באף מקום אחר, הלוואות עד 50,000 ש״ח בפריסה של עד 18 חודשים. פתרון מיידי – הלוואה תוך שעה (זה לא סלוגן זאת המציאות)
  נציג פאסט קרדיט יגיע אליכם אם אתם גרים באזור המרכז, ירושלים, חיפה והקריות. אין עמלות פתיחת תיק ו / או עמלות אחרות, ניתן לפרוע את ההלוואה בכל זמן נתון / הריבית תחושב באופן יחסי, הריבית מחושבת על פי קרן שפיצר. ההלוואה תינתן ישירות מחברת פאסט קרדיט, אנחנו לא אתר לידים פניתם לפאסט קרדיט ואצלנו תקבלו את הפתרון.
  צ׳קים של הלקוח נשארים אצלנו אנחנו לא מעבירים אותם לגוף שלישי

  טיפול מקצועי.
  דיסקרטיות מלאה.
  פריסת תשלומים נוחה ומותאמת לכל לקוח.

  *לתשומת ליבך – כל הנתונים נבדקים בקפידה. ברשותנו מאגרי מידע רבים ומגוונים באמצעותם אנו בודקים את מהימנות המסמכים אותם הינך מציג. במידה ואינך עומד בקריטריונים אלו, אנא חסוך ממך ומאיתנו טרחה וזמן יקר וקבל את התנצלותנו על כך שלא נוכל לאשר לך את ההלוואה.

  חייגו עכשיו לבדיקת זכאות וייעוץ חינם
  077-5154001

  אז למה אתם מחכים? צרו קשר!

  אימייל

  contact@fastcredit.co.il

  פקס

  077-5153050

  כתובת

  אבא הלל 7, רמת גן

  טלפון

  077-5154001