הלוואות אקספרס לשכירים

צרו קשר או חייגו 0775154001

  מחשבון הלוואות

  פעמים רבות היחסים עם הבנק שלנו לא יפים כל כך(בלשון המעטה) או שהתנאים לא מתאימים לנו ולכן אנו פונים לגופים אחרים כמו פאסט קרדיט לקבלת הלוואות אקספרס חוץ בנקאית כמו גופי בורסה ומימון או חברות כרטיסי אשראי וכדומה.

  למה הלוואות אקספרס?

  לשכירים ועצמאיים ללא ערבים וללא בטחונות.
  הלוואות אקספרס חוץ בנקאיות ולכל מטרה.
  ללא בירוקרטיה וללא טפסים מיותרים.
  הלוואה בשיחת טלפון אחת התקשרו וקבלו עוד היום!

  מהן הלוואות אקספרס?

  בשנים האחרונות, הלוואות חוץ בנקאיות הפכו למועדפות על בעלי עסקים, עצמאים ושכירים כאחד, הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות היא קלה ביותר עקב הביקוש הרב ואפשר לקחת הלוואה חוץ בנקאית של עד 50,000 ש"ח ללא ערבים ולהחזיר אותה בעד 60 חודשים.
  אז איך עושים הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות? על פי חוק הלוואות חוץ בנקאיות או חוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואה שנלקחה מכל גוף שאיננו גוף בנקאי נקרא הלוואה חוץ בנקאית ולרוב מדובר בלווים בעלי רקע אפור מבחינה פיננסית שפונים להלוואות חוץ בנקאיות על מנת שלא ליפול לשוק האפור וכן היום הלוואות חוץ בנקאיות לכל אדם היא אפשרית אפילו ללא ערבים וממש מהר תוך 24 שעות.

  הלוואות לשכירים

  שכירים המנהלים חשבון עובר ושב תקין זכאים להלוואה בהליך מהיר ללא ערבים , הריבית לשכירים תמיד תהיה נמוכה יותר.

  אפיקי הלוואת אקספרס לשכירים עד 50,000 ש"ח

  ניתן לחלק את השוק של הלוואות לשכירים לשני אפיקים –
  הלוואות בנקאיות והלוואות חוץ-בנקאיות.

  לפניכם הסבר קצר על כל אחד מהן :

  הלוואת אקספרס בנקאית

  הלוואה לשכירים הניתנות על ידי הבנק בו מתנהל חשבונכם הן הנפוצות ביותר, ובאופן טבעי הבנק הוא המקום הראשון אליו ניגשים כאשר רוצים לקבל הלוואה. כאשר הבנק ישקול האם להעמיד לרשותכם את הסכום המבוקש, הוא ישקלל כמה פרמטרים ובהם גובה האשראי שניתן לכם עד כה, ניצול האשראי שלכם, חריגות והגבלות בחשבון, הפעילות השוטפת בחשבון, רמת ההכנסות וההוצאות שלכם, נכסים שברשותכם ועוד. בהתאם לכך יחליט הבנק האם, ובאילו תנאים, הוא מוכן להלוות לכם את הכסף. במרבית הבנקים מקובל לאשר הלוואות ואשראי בהיקף של עד פי 2 או 3 מהמשכורת החודשית שלכם או שלכם ושל בן הזוג שלכם.

  הלוואות אקספרס חוץ בנקאיות

  הלוואות לשכירים ניתנות גם על ידי גופים רבים שאינם בנקים, החל מחברות אשראי וכלה בגופים פרטיים. הריביות בהלוואות אלו יהיו, מטבע הדברים, גבוהות יותר, שכן הסיכון שלוקח המלווה הוא גדול יותר, אבל אישורן יהיה קל ומהיר יותר. הדרך המובילה לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות בגובה נמוך היא הלוואות אקספרס, הניתנות על ידי חברות האשראי. הריביות אמנם גבוהות מריביות הבנקים אך אישור ההלוואה מבוצע תוך 24 שעות ובקשת ההלוואה יכולה להיות מוגשת אפילו דרך האינטרנט.
  אם אתם שוקלים לקחת הלוואות לשכירים, הקפידו לקחת בדיוק את כמות הכסף שאתם צריכים ולתכנן כמה תוכלו להחזיר מדי חודש. זכרו – ככל שפריסת ההלוואה ארוכה יותר, כך תשלמו עליה יותר ולכן מומלץ להחזיר אותה בתשלומים מועטים ככל האפשר, בהתאם לכושר התשלום שלכם.

  אז למה אתם מחכים? צרו קשר!

  אימייל

  contact@fastcredit.co.il

  פקס

  077-5153050

  כתובת

  אבא הלל 7, רמת גן

  טלפון

  077-5154001