הלוואות לשכירים

צרו קשר או חייגו 0775154001

  מחשבון הלוואות

  פתרונות מימון לשכירים

  בשביל ש- יועץ הלוואות שלנו ייתן לכם את הפתרון הטוב והזול ביותר עבורכם, ובכדי שנוכל למנוע מכם הסתבכות ב- הלוואות בצ'קים בריביות גבוהות, אנא הציגו את המידע הפיננסי המלא שלכם, יתכן שאתם שכירים שמשתכרים מספיק בכדי לקבל הלוואה לשכירים מהבנק או מגוף פיננסי בריבית סבירה, שקיפות היא דבר חשוב עבורכם ועבורנו, לא היינו רוצים לקבוע לכם החזר הלוואה שלא תוכלו לעמוד בו ובכך לגרור אתכם להסתבכויות והוצאות משפטיות.

  יש לכם תלושי שכר למי אתם מחכים?

  הלוואות לשכירים הן הלוואות לבעלי תלושי שכר בלבד, אצלנו בפאסט קרדיט הלוואות בתנאים מעולים לשכירים, אם אתם בעלי ותק של שלושה חודשים לפחות באותו מקום עבודה, כנסו וקבלו הלוואה של עד 20,000 שקלים, בפריסת של עד 18 תשלומים. חייגו עוד היום וקבלו!

  הלוואה לשכירים מהי?

  לציבור השכירים יש יתרון מובהק לעומת עצמאים, שכירים נהנים מהכנסה חודשית קבועה מה שמקל עליהם לתכנן את ההתנהלות הפיננסית החודשית ולכן השכירים נחשבים במקרים רבים כציבור לווים אטרקטיבי גם עבור הבנקים וגם עבור חברות המימון החוץ בנקאיות. האטרקטיביות של שכיר כלווה היא בדיוק בגלל אותה הכנסה קבועה שניתן לצפות ולתת הלוואה על בסיסה, לגורם המלווה הרבה יותר פשוט וקל לראות את מצב ההכנסות של הלווה ולדעת באופן כללי מהי יכולת ההחזר שלו וכמה אשראי נוסף ניתן לתת לו.

  הלוואות לשכירים בהוראת קבע

  כל אחד מציבור השכירים מקבל את משכורתו בתאריך שונה ולכן תתאימו את תאריך הוראת הקבע של תשלום ההלוואה ליום המשכורת, הוראת קבע שאליה חותמים בבנק שבו אנו מנהלים את חשבון העו"ש למעשה אנו כלקוחות הבנק נותנים "הוראה" מידי חודש ( קבוע באותו התאריך ) לגבות החזר כנגד ההלוואה.

  הלוואות לשכירים בצ'קים

  היה ולא הצלחנו למצוא הלוואה בנקאית עבורכם, תמיד קיימת האפשרות של הלוואה בצ'קים לשכירים, אפשרות זאת פחות מומלצת עבורכם אבל ללא כל אלטרנטיבה אחרת זאת בחלט אופציה נוספת, אחרי בדיקה קלה של החומר הפיננסי שלכם ובמערכת שלנו, הלקוח פורס צ'קים כאמצעי סילוק לטובת ההלוואה, הליך מהיר ופשוט אשר אינו כרוך באישורו של הבנק , עדיפות לצ'קים ולא להוראת קבע, הלוואות לשכירים ללא ערבים וללא בטחונות וניתנת באישור מיידי.

  איך לקבל הלוואה ללא ערבים ?

  שכירים ובעלי עסקים אצלנו שמים דגש יותר להיסטוריה הבנקאית ולרמת היציבות של הלווה, אצלנו תקבלו הלוואות ללא ערבים ובתנאים נוחים , חשוב לזכור שכל עוד בקשת ההלוואה לא תעלה על חמישים אלף ₪ תקבלו אותה ללא ערבים וללא בטחונות.

  אז למה אתם מחכים? צרו קשר!

  אימייל

  contact@fastcredit.co.il

  פקס

  077-5153050

  כתובת

  אבא הלל 7, רמת גן

  טלפון

  077-5154001