משכנתא חוץ בנקאית

צרו קשר או חייגו 0775154001

  מחשבון הלוואות
  משכנתא הינה הלוואה גדולה ארוכת טווח לרכישת דירה או נכס נדל"ן, הניתנת כנגד שיעבוד הנכס, שמסתיים בתום תקופת פירעון ההלוואה. משכנתא ניתנת לתקופה של עד 30 שנה בשיעור של ריבית נמוכה יחסית, כאשר שיעבוד הנכס מסתיים עם התשלום האחרון לטובת המשכנתא, נותני המשכנתאות בישראל הם בעיקר המוסדות הבנקאיים וחברות הביטוח.

  מהי משכנתא חוץ בנקאית ועבור מי היא שימושית?

  המושג משכנתא ידוע כהלוואה לדירה או כהלוואה כנגד משכון נכס, עקב מחירי הדיור הגבוהים רובנו צריכים לקחת משכנתא , התהליך הרגיל הוא לפנות לבנק ולבקש אישור עקרוני. כאשר הנכס כבר בבעלותנו ואנחנו צריכים כסף אם זה לעסק או לסגירת חובות אזי המונח הנכון יקרא הלוואה לכל מטרה כנגד שיעבוד דירה . מה קורה כאשר הבנק לא מאשר את המשכנתא ? אזי הפתרון הינו משכנתא חוץ בנקאית הידוע גם בשמו: משכנתא למסורבי בנקים. משכנתאות חוץ בנקאיות הן אפשרות היחידה העומדת בפניכם במידה והבנקים לא מוכנים לאשר לכם את המשכנתא, במשכנתאות אלה פחות חשוב העבר הבנקאי של הלקוח ויותר מתייחסים לשווי הנכס.

  משכנתא למוגבלים

  חזרו לכם עשרה צ'קים או יותר עקב חובות והוגבלתם בבנק , אתם בעלי נכס אפילו אם יש לכם כבר משכנתא בנקאית אנא תתייעצו איתנו לגבי פתרון משכנתא למוגבלים , אצלנו הריבית הזולה ביותר – מובטח!

  מהן הדרכים לקבלת משכנתא חוץ בנקאית?

  הדרך המקובלת והנפוצה ביותר היא לקיחת משכנתא באמצעות הבנק או באמצעות חברות הביטוח. בארץ ישנם מס' בנקים המוגדרים כבנקים למשכנתאות, ולאחרונה החלו גם חברות ביטוח וגופים פרטיים לעסוק בתחום זה, עניין המהווה פתח לתחרות. אבל מה קורה כאשר הבנק לא מאשר עקב צ'קים חוזרים או תיק הוצאה לפועל פתוח, הדרך ביחידה שלנו לקבל הוא לפנות לגוף חוץ בנקאי – פאסט קרדיט קיימת 7 שנים הרביות שלנו הן הזולות ביותר, אתם בעלי נכס וצריכים כסף דחוף צרו קשר עוד היום! יועץ המשכנתאות שלנו ימצא את הדרך הנוחה והזולה ביותר עבורכם.
  כיצד חברת פאסט קרדיט תעזור בתהליך קבלת המשכנתא חוץ בנקאית?
  מנציג פאסט קרדיט תקבלו ייעוץ אובייקטיבי ובלתי תלוי למשכנתא חדשה , מחזור משכנתא קיימת או משכנתא חוץ בנקאית במקרה וזה הפתרון היחיד הקיים עבורכם. לאחר פגישה עמנו אנו ננהל עבורכם את המשכנתא. המשכנתא תותאם לפרופיל הפיננסי המשפחתי וכושר ההחזר המתאים לכם. ותוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים בהפרשי ריבית והצמדה.

  תהליך ייעוץ וליווי המשכנתא כולל שני שלבים:

  השלב הראשון – פגישת היכרות לפרופיל הפיננסי המשפחתי. בפגישה זו נייעץ לכם למשכנתא האופטימאלית עבורכם. ייבדק כושר ההחזר בהתאם ליכולתכם, ונתאים עבורכם את המשכנתא לשנים הבאות תוך בחירת מסלולים גמישים ודינאמיים אשר יחסכו לכם עשרות אלפי שקלים. פגישת ההיכרות היא ללא התחייבות ולא מחוייבות.
  הייעוץ עמנו הוא במגוון תחומים הנוגעים למשכנתא: רכישת דירה חדשה, בנייה עצמית, מחזור משכנתא קיימת ומשכנתא חדשה.

  השלב השני – ליווי אישי בניהול המשא ומתן עם הבנקים והגופים עמם אנו עובדים, אנו מקיימים עבורכם את מכרז הריביות, מגישים עבורכם את הבקשות ומה שנותר לכם זה לחתום.

  מחזור משכנתא

  מחזור המשכנתא הוא פרעון המשכנתא הקיימת ולקיחת משכנתא חדשה בתנאיי השוק הקיימים. זוהי הזדמנות לבחון מחדש את תנאיי השוק ולהתאים את המשכנתא לפרופיל הפיננסי המשפחתי החדש.
  תוכלו לבחון מחדש מה ברצונכם לעשות:
  1. קיצור תקופת המשכנתא
  2. הקטנת התשלום החודשי
  מה הרווח שלכם ממחזור המשכנתא:
  1. חיסכון בהפרשי ריבית והצמדה
  2. חיסכון בתשלומי ביטוח נכס וחיים.
  3. ייעוץ וליווי אובייקטיבי מקצועי ובלתי תלוי למשכנתא ע"י מומחים חדשה והתאמתה לפרופיל הפיננסי המשפחתי. ייעוץ מחדש למשכנתא גמישה ודינאמית
  4. בחירה מחדש של מסלולי המשכנתא המותאמים לפרופיל הפיננסי ובחירת מסלולים גמישים ודינאמיים לחיסכון בעמלות היוון וקנסות.
  זוהי הזמנה אישית לכל אחד ואחת מכם לבדיקת כדאיות מחזור המשכנתא ללא התחייבות. במידה ולא תחסכו לא תחויבו. אנו מלווים אתכם בתהליך המחזור בבנק.
  בינינו תהליך קבלת המשכנתא יכול להיות פשוט וקל וזו השאיפה שלנו. המומחים שלנו ילוו אותך בתהליך זה. אנו נלווה אותך בייעוץ למשכנתא חדשה ומחזור משכנתא קיימת

  מלאו טופס הלוואה חוץ בנקאית או צרו קשר 077-5154001/2 ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

  אז למה אתם מחכים? צרו קשר!

  אימייל

  contact@fastcredit.co.il

  פקס

  077-5153050

  כתובת

  אבא הלל 7, רמת גן

  טלפון

  077-5154001