שאלות ותשובות

מהי חברת פאסט קרדיט?

פאסט קרדיט היא חברה העוסקת בתיווך פיננסי, הלוואות למשקי בית (שכירים),לעצמאיים – אשראי עסקי באמצעות בנקים המסחריים וקרנות מדינה, הלוואות לקניית רכב, ליסינג לפרטיים וליסינג לעצמאיים,משכנתאות דרך כל הבנקים וכל זאת בריבית הנמוכה ביותר בשוק.

אני צריך הלוואה מיידית כמה זמן זה לוקח?

אצלנו אפשר לקבל הלוואת גישור תוך 24 שעות, כל מה שצריך הם אישורי הכנסה והיסטוריה בנקאית נקייה.

מה זה מיחזור משכנתא?

מיחזור משכנתא הינו הליך שבו לוקחים משכנתא חדשה במקום משכנתא קיימת. צעד זה נעשה לרוב כאשר הריבית במשק יורדת בהשוואה לריבית שהייתה במועד נטילת המשכנתא. כך למשל אם לקחנו משכנתא לפני עשר שנים בריבית של 10% וכעת הריבית במשק ירדה לגובה של 5% כדאי לנו לבצע מיחזור משכנתא בכדי להקטין את גובה הריבית שאנו משלמים ועימה את ההחזרים החודשיים. לעיתים מבצעים מיחזור משכנתא בכדי לשנות את מספר השנים להחזר, למשל למתוח עוד את השנים עד לסיום המשכנתה בכדי להקטין את התשלום החודשי וכדומה. במקרים אחרים, מבצעים מיחזור משכנתא בכדי להקטין את תקופת ההחזר.

אני מנהל חשבון בבנק דיסקונט, האם יש אפשרות לקבל הלוואה בבנק אחר?

כן קיימת אפשרות לקבל הלוואה בבנק אחר,כמובן תצטרך להעביר פעיילות מסויימת לאותו הבנק שממנו קיבלת את ההלוואה.

יש לי אכ"מ בחשבון,האם אני עדיין יכול לקבל משכנתא?

קבלת משכנתא הינו עניין מורכב מהניסיון הרב שצברנו אפשר לקבל משכנתא גם עם ישנם אכמ"ים בחשבון-כמובן כל עניין לגופו, אנו נעביר את בקשת המשכנתא עם הסבר מפורט והסיבות לאותם החזרים להנהלה הראשית של הבנק למשכנתאות ונדאג גם לאשר את המשכנתא וגם לבחור את המסלול הנכון,תן למקצוענים לטפל בכל ענייני המשכנתא .

כל אחד יכול לגשת לבנק למה אני צריך אתכם?

אנחנו עובדים עם כל הבנקים ומקושרים למנהלי אשראי גם עסקי וגם פרטי, נציג החברה מעביר את החומר של הלקוח (דוחות מע"מ,דוח רווח הפסד או תלושי שכר) וממנף את אשראי הלקוח למקסימום האפשרי הלקוח מגיע לבנק רק לפתיחה וחתימות.בנוסף רוב נציגי פאסט קרדיט היו עובדי בנק לשעבר מה שמקל עליהם להתנהל עם המערכת הבנקאית.

כיצד פאסט קרדיט יכולה לעזור לי בליסינג?

פאסט קרדיט מעסיקה צוות מיומן המכיר את כל רזי הליסינג,ישנם המון חברות ליסינג בשוק ולכל חברה יש את השיטה שלה, אנחנו בעיקר מאמינים בליסינג מימוני אבל עם זאת מכירים לעומק את כל שיטות הליסינג פרטי,מימוני,תיפעולי ולכל לקוח ישנם צרכים אחרים,אנחנו שבדקנו ועשינו סקר שוק נדאג להביא לכם את העיסקה הכי מתאימה לכם. החסכון דרכנו הוא עצום!

הלוואות לרכב איך מתבצע התהליך?

הלואות לרכב אינו עניין פשוט,רוב חברות ההלוואות לרכבים גובות באיזור התשעה אחוז ריבית, אצלנו פריים פלוס אחוז ואנחנו עובדים בעיקר עם בנקים ולא חברות הלוואות רכב.נכנסתם למגרש מצאתם רכב שאהבתם תתקשרו אלינו ואל תתפתו לקחת הלוואה מסוחר הרכב, כל שצריך הן אישורי הכנסה ואנחנו נדאג לכל השאר.

רכשתי דירה ולא אישרו לי משכנתא מה עושים?

בבקשה להתקשר מייד לנציג המשכנתאות של פאסט קרדיט ואנחנו נדאג לכל השאר.

יצירת קשר

  אז למה אתם מחכים? צרו קשר!

  אימייל

  contact@fastcredit.co.il

  פקס

  077-5153050

  כתובת

  אבא הלל 7, רמת גן

  טלפון

  077-5154001