הלוואה חוץ בנקאית

צור קשר וקבל הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים מצוינים!

צריכים הלוואה חוץ בנקאית בריבית טובה , ולא מעוניינים לקבל אותה דרך הבנק שבו אתם מנהלים חשבון? היום כבר קיימת אפשרות כזאת , אתם לא חייב לנהל חשבון משכורת בכדי לקבל הלוואה ממוסד פיננסי כולשהו.
לנו בפאסט קרדיט יש את המידע , הקשרים והיכולת עם הגופים השונים למתן הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה ואיך לקבלן הכי מהר שאפשר עם מינימום מאמץ מבחינכם, מלא פרטיך וקבל עוד היום הלוואה חוץ בנקאית בתנאים מעולים. המהירות , התנאים והקלילות עלינו!

הלוואות חוץ בנקאיות מתי נצטרך אותן?

רוב האוכלוסיה בישראל מתקשה לשמור על רמת חיים חיים תקינה ונזקקים להלוואה , עקב המצב הבנק שבו אתם מנהלים חשבון לא יאשר אובליגו או מסגרת גבוהה מידי לכן נולד הפיק של הלוואות חוץ בנקאיות .
תמיד יחסר לכם כסף לרכישת של רכב, דירה או בית, שיפוץ בית קיים, הקמת עסק עצמאי, חתונה, ארוע משפחתי לא מתוכנן טיול לחו"ל ועוד…

רבים מאיתנו מכירים את המצב…

רבים מאיתנו מכירים את המצב שבשלב כלשהו הם צפויים להגיע למצב שבו הזדקקו לסיוע כספי בגובה מסויים ולא משנה אם אתם רווק, נשוי עם ילדים, סטודנט וכדומה.
ניקח לדוגמה סטודנטים הלוואה מסוגלת לתרום רבות לסטודנט שנאבק לשרוד בתקופת הלימודים, להשלים תואר בהצלחה ולחיות בכבוד(תחשבו על זה שכירות ,שכר לימוד, החזקת רכב )
או משפחה הנערכת להוצאה כלכלית גבוהה כמו קניית רכב, דירה או כיסוי של חובות, לשכירים וכן לעצמאים שחולמים להקים עסק משלהם אך חסר להם את הממון וכיוצא באלה.

האם הלוואה חוץ בנקאית יכולה להתקבל גם ממוסד פיננסי שהוא בנק?

התשובה היא בוודאי! הלוואה מבנק (ולא הבנק שבו אתם מנהלים את חשבון המשכורת שלכם)או מוסד פיננסי אחר כמו חברות כרטיסי האשראי,חברות ביטוח ובתי השקעות, בהלוואה חוץ בנקאית הסילוק מתבצע על ידי הוראת קבע ולא ע"י העברת משכורת.

מהם התנאים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית?

מרווחי משכורת עם ותק של שישה חודשים לפחות לחילופין עסק שקיים שנה לפחות
שכר מינימום של 5000 ש"ח בחודש, עבר בנקאי נקי ללא תיקי הוצל"פ פתוחים וללא איחוד תיקים.
מעל גיל 21, חשבון בנק תקין.
פאסט קרדיט כחברה מתמחה בסוג זה של הלוואות המכורות יותר כאשראי צרכני, כל שתצרכו הוא אמצעי סילוק (חשבון בנק שממנו ירדו תשלומי ההלוואה דרך הוראת קבע) ואנחנו נדאג לשאר!

אז למה אתם מחכים? צרו קשר!

אימייל

contact@fastcredit.co.il

פקס

077-5153050

כתובת

אבא הלל 7, רמת גן

טלפון

077-5154001